Domov Liečba Kontakt

SPOJME SA PRE JANKA

Zbierky a Akcie

Dražba dresov na dobročinné účely

Priatelia, aj tu je vidieť opäť veľkú silu a podporu ľudí.
Ďakujeme z celého srdca charitatívnej organizácii Dražba dresov na dobročinné účely, konkrétne p. Pavlíkovi.
Vďaka nemu sa podarilo finančne podporiť Janka. Janko aj my zo srdca ďakujeme..
Dražba dresov na dobročinné účely

Zábavný deň v Hubovej - 24.7.2021

Dražba dresov Ahojte priatelia.
S veľkou vďakou a obrovskou radosťou sa s vami chceme podeliť o radosť zo sobotného turnaja, ktorý sa odohral v Hubovej, a ktorý organizovala telovýchovna jednotka TJ Poľana. Tento krásny a úžasný nápad skrsol v hlave hlavných hrdinov toho dňa - Peťovi Piklovi, a Adamovi Markovi.
Chalani sa do toho pustili naozaj vo veľkom. A nie len oni. Všetci ľudia pripravili nádherný program pre deti, ktoré sa dosýta vyšaleli na skákacom hrade, pri maľovaní na tvár, streľbe z luku, alebo tiež pri opekačke ako to bolo kedysi - v krásnom teepee. Bol to zážitok aj pre dospelých, ktorí si po dlhom čase mohli opiecť špekačku pri ohníku, a zaspomínať na detstvo.

Naozaj nádherný deň plný slnka, skvelej zábavy, príjemných ľudí, no hlavne plný pomocí. A tu prichádza to najhlavnejšie - viete, je ťažko bojovať s úradmi, je ťažko bojovať s organizáciami, ktoré nám odpisu, že nás obdivujú, no žiaľ pomôcť nám nevedia. A tu, zrazu v malej dedinke sa spoji toľko dobrých ľudí, a pomôžu mladému chalanovi na jeho ceste za lepším zajtrajskom.
Ani všetky slova, ktoré by sme povedali by nemali tu správnu váhu vďaky, obdivu, a radosti z toho, koľko ľudskosti, a človečiny je ešte vôkol nás. Z celého srdca sa Vám chceme za našu celu rodinu a hlavne za Janka poďakovať. Tá nádherná suma - 3691,73€ nám vyrazila dych. Naozaj, doslova. Obrovská suma peňazí, ktorú vyzbierali dobrí ľudia preto, aby videli Janka znova zdravého medzi nimi. Možno pre veľa ľudí to znamenalo dobrý pocit, že pomohli, no pre nas je to omnoho viac.

Omnoho. Prosím, prijmite našu obrovsku a úprimnú vďaku za každé jedno euro, ktoré ste Jankovi venovali. Okamžite sa suma na liečbu zdvihla, a nás to posunulo opäť krok vpred. Z celého srdca ešte raz ďakujeme.

Bojujeme, ideme ďalej. Aj vďaka Vám.
TJ Poľana Hubová