Domov Liečba Kontakt

SPOJME SA PRE JANKA

Zbierky a Akcie

ĽUDIA ĽUĎOM

Priatelia,
pohli sme sa opäť o krôčik vpred. Konečne je možné náš príbeh nájsť aj na platforme ludialudom.sk, kde je možnosť, aby sa o nás dozvedelo ešte viac ľudí, a tým pádom budeme môcť Jankovi každý mesiac dopriať liečbu, ktorá je pre jeho zdravie absolútne najdôležitejšia. Ak by ste chceli, môžete nám pomôcť prezdieľaním tejto stránky i na vašom profile. ludialudom.sk
Tak isto, ako sa to hovorí? Keď na niečo myslíš, a veľmi v to veríš, tak sa aj celý vesmír spojí, aby sa tak stalo? Tak aj nás samých si vyhľadáva širšie spektrum mediálneho sveta, a takto budeme náš príbeh zdieľať s ľuďmi i v časopise Rytmus života. Je jasné, že radšej by sme do časopisu posielali fotky Janka, ako mieri na bránu, alebo ako vie úžasne hrať na klavíri, lebo to on vie, ale nevzdávame sa, a vieme, že aj to raz bude.
Prosím, potešte sa s nami, my sme sa chceli s vami podeliť aj o takúto novinu, veď sme tu už všetci jedna veľká rodina. Lebo my vás za rodinu berieme.
Ďakujeme za všetko.

Dražba dresov na dobročinné účely

Priatelia, aj tu je vidieť opäť veľkú silu a podporu ľudí.
Ďakujeme z celého srdca charitatívnej organizácii Dražba dresov na dobročinné účely, konkrétne p. Pavlíkovi.
Vďaka nemu sa podarilo finančne podporiť Janka. Janko aj my zo srdca ďakujeme..
Dražba dresov na dobročinné účely

Zábavný deň v Hubovej - 24.7.2021

Dražba dresov Ahojte priatelia.
S veľkou vďakou a obrovskou radosťou sa s vami chceme podeliť o radosť zo sobotného turnaja, ktorý sa odohral v Hubovej, a ktorý organizovala telovýchovna jednotka TJ Poľana. Tento krásny a úžasný nápad skrsol v hlave hlavných hrdinov toho dňa - Peťovi Piklovi, a Adamovi Markovi.
Chalani sa do toho pustili naozaj vo veľkom. A nie len oni. Všetci ľudia pripravili nádherný program pre deti, ktoré sa dosýta vyšaleli na skákacom hrade, pri maľovaní na tvár, streľbe z luku, alebo tiež pri opekačke ako to bolo kedysi - v krásnom teepee. Bol to zážitok aj pre dospelých, ktorí si po dlhom čase mohli opiecť špekačku pri ohníku, a zaspomínať na detstvo.

Naozaj nádherný deň plný slnka, skvelej zábavy, príjemných ľudí, no hlavne plný pomocí. A tu prichádza to najhlavnejšie - viete, je ťažko bojovať s úradmi, je ťažko bojovať s organizáciami, ktoré nám odpisu, že nás obdivujú, no žiaľ pomôcť nám nevedia. A tu, zrazu v malej dedinke sa spoji toľko dobrých ľudí, a pomôžu mladému chalanovi na jeho ceste za lepším zajtrajskom.
Ani všetky slova, ktoré by sme povedali by nemali tu správnu váhu vďaky, obdivu, a radosti z toho, koľko ľudskosti, a človečiny je ešte vôkol nás. Z celého srdca sa Vám chceme za našu celu rodinu a hlavne za Janka poďakovať. Tá nádherná suma - 3691,73€ nám vyrazila dych. Naozaj, doslova. Obrovská suma peňazí, ktorú vyzbierali dobrí ľudia preto, aby videli Janka znova zdravého medzi nimi. Možno pre veľa ľudí to znamenalo dobrý pocit, že pomohli, no pre nas je to omnoho viac.

Omnoho. Prosím, prijmite našu obrovsku a úprimnú vďaku za každé jedno euro, ktoré ste Jankovi venovali. Okamžite sa suma na liečbu zdvihla, a nás to posunulo opäť krok vpred. Z celého srdca ešte raz ďakujeme.

Bojujeme, ideme ďalej. Aj vďaka Vám.
TJ Poľana Hubová

RK Magazín

Drahí priatelia,
sme veľmi radi, že Jankov príbeh koluje medzi vami. Takto sa nám ozvala aj jedna pani z ružomberského magazínu, ktorá pripravila príbeh o Jankovi. Touto cestou sa jej chceme veľmi pekne poďakovať. Sme vďační, že sa nám sama ozvala, že ju Jankov príbeh zaujal, a že nám chce aj touto cestou pomôcť. Je to od nej krásne, a my si to nesmierne vážime. Hovoríme o pani Anne Zábojníkovej.
Nech sa páči, prikladáme link, kde si článok môžete prečítať.
RK MAGAZIN
Taktiež nám prisľúbila pomoc pri zverejnení článku aj v tlačenej forme.
Veľmi by nám to pomohlo. Takto by sa o Jankovi dozvedelo ešte viac ľudí, ktorí možno nevlastnia žiadne sociálne siete.
Prajeme peknú nedeľu.

GymTV

Keď zvesti o nás sa šíria svetom
Priatelia, Jankov príbeh prezdieľalo veľmi veľa ľudí, doslova putoval po celom Slovensku, a stále putuje.
No našlo sa jedno úžasné gymnázium, ktoré nás nie len prezdieľalo, ale rozhodlo sa samé pomôcť Jankovi v liečbe. Deti sa spolu s pani profesorkami a pánmi profesormi spojili, a vyzbierali pre nášho Janka krásnych 500€, ktoré budú veľmi nápomocné v našom boji.
Viete, škola, to nie je len miesto, kde sa naše deti učia čítať, počítať, a cudzí jazyk. Je to tiež miesto, ktoré učí mladých ľudí láske k druhým, k starostlivosti a empatickosti voči iným, niekedy slabším ľuďom. A keď si predstavíme, že toľko detí, toľko ľudí, koľko jedna taká škola – gymnázium obsahuje sa spojilo, zomklo a vyzbieralo pre Janka takúto sumu, prejdú nám po tele zimomriavky.
Z celého srdca ďakujeme gymnáziu Komenského 32 v Trebišove, ktoré nám takto veľmi pomohlo, a ktoré sa často zapája do rôznych projektov, ale tiež vedie svojich žiakov k dobročinnosti a pomoci druhým.
Prajeme aj my im hlavne veľa zdravia v plnení školských povinností, či už pre profesorov, alebo deti.
Nech sa im darí i naďalej zasievať v deťoch to dobré.
GYMTV
Facebook GYMTV

LIPTOVSKÁ KLINCOVAČKA

Klincovačka Drahí priatelia,
ako sme vám minulý týždeň avizovali, v Malatinách sa konala krásna akcia LIPTOVSKA KLINCOVACKA s dobročinným účelom pre Janka.
A podarilo sa vyzbierať nádhernú sumu – 707,24€. Je to krásna suma, ktorá nám pomôže byť bližšie k sume, za ktorú budeme môcť kúpiť Jankovi liečbu na nasledujúce mesiace.
Zo srdca sa chceme poďakovať všetkým organizátorom a zúčastneným ľuďom, ktorí pomohli, a vyzbierali takúto sumu. Organizátori nás sami oslovili, všetko s nami zdieľali, dohadovali, a bolo cítiť, ako veľmi chcú Jankovi pomôcť.
Nedá sa každému osobitne povedať veľké ĎAKUJEM, no vedzte, že keby môžeme, tak to tak učiníme.
Lebo ako sa hovorí:
„Existujú cesty, na ktoré potrebuješ len jednu batožinu: SRDCE“. – A veľa ľudí ukázalo, že to srdce majú na správnom mieste.
Ďakujeme z celého srdca.
LIPTOVSKÁ KLINCOVAČKA

NOVÝ ČAS

Priatelia, další krásny čin, ktorý sa stal sám od seba. Kontaktovali nás novinári z portálu Nový čas, a chceli o nás napísať príbeh. Nižšie si môžete prečítať, čo o nás napísali. Aj vďaka vám sa o nás dozvie veľa ľudí, a my vieme, že takýmto štýlom sa o nás dozvedeli aj dobrí ľudia z tohto portálu. Ďakujeme za vašu podporu, ako vidíte, má to veľký význam. LINK NA ČLÁNOK NOVÝ ČAS